treningstider grevlingen

SON Håndballklubb - Gjelder Sesongen 2020/21

Grevlingen flerbrukshall, Son

Treningstidene

Treningstidene gjelder sesongen 2020/21.
Vi gjør oppmerksom på at det er midlertidige treningstider fra og med oppstart uke 33, fra mandag 10.8.2020 – frem til og med uke 39, søndag 27.9.2020.

Når den nye hallen, Grevlingen Flerbrukshall Øst er tilgjengelig, fra og med mandag 5.10.2020, gjelder nye treningstider. Også de er gjengitt nedenfor. 

Ved spørsmål om treningstidene kan du kontakte:
Hovedtrener Tonni Kjær Tel: 46 85 85 52
Leder Erling Thorsen Tel: 97 96 09 42

midlertidige Treningstider fra og med mandag 10.8 - 27.9, opprinnelige GREVLINGEN FLERBRUKSHALL vest, SON

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
13:20 - 14:50
Grevlingen Valgfag
Hele dagen settes av til:
KAMPER IFT BANEDAGBOK
08:00 – 10:00
LEDIG
14:50 - 15:30
All-idrett ungdom
14:30 - 15:30
J2008+09 (J11+12)
14:30 - 16:00
2/3-del: SFO Son
1/3-del: Aktivitetskolen
10:00 - 20:00
Son HK kamper
14:30 – 16:00
Aktivitetskolen
15:30 - 17:00
J2007 (J13)
15:30 - 17:00
J2006 (J14)
15:30 - 17:00
J2007 (J13)
15:00 - 16:00
SFO Son
16:00 - 17:00
J2011 (J09)
16:00 - 18:00
J2006 (J14)
17:00 - 19:00
BAS
17:00 – 18:00
G2008+09+10 (G11+12)
17:00 - 18:00
1/3-del: G2012 (G8)
1/3-del: J2012 (J8)
1/3-del: G2013-14 (G6-7)
17:00 – 18:00
2/3-del: J2010 (J10)
1/3-del: G2011 (G9)
19:00 – 22:00
J2007 (J13)
18:00 - 19:00
J2010 (J10)
18:00 - 19:30
SIBK Yngres avd.
18:00 - 19:00
2/3-del: J2011 (J9)
1/3-del: J2013+14 (J05-06)
18:00 - 20:00
1/3-del: Arne Ivers
2/3-del: SIBK Damer
19:00 - 20:00
VAS
20:30 - 21:30
1/3-del: VAS
19:00 - 20:00
J2008+09 (J11+12)
19:30 - 20:30
SIBK Damer
19:00 - 20:00
J2008+09 (J12)
20:00 - 22.00
LEDIG
20:30 - 22:00
2/3-del: Kvinner K6
20:00 - 22:00
J2004+05 (J16)
20:30 - 22:00
SIBK Herrer
20:00 - 22.00
J2001+02+03 (Junior J20)
20:00 - 21.30
SIBK Herrer

TRENINGSTIDER FRA OG MED MANDAG 5.10: NYE GREVLINGEN FLERBRUKSHALL ØST, SON

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
13:20 - 14:50
Grevlingen Valgfag
13:20 - 14:50
Grevlingen Valgfag
08:00 – 13:00
KAMPER IFT BANEDAGBOK
08:00 – 10:00
LEDIG
15:00 - 15:30
All-idrett ungodm
14:30 - 15:30
J2008+09 (J11+12)
14:30 - 16:00
Aktivitetskolen
13:00 - 16:00
Evt. Son HK kamper
10:00 - 20:00
Son HK kamper
14:30 – 16:00
Aktivitetskolen
15:30 - 17:00
J2007 (J13)
15:30 - 17:00
J2006 (J14)
15:30 - 17:00
J2007 (J13)
15:00 - 16:00
All-idrett ungdom
16:00 - 17:00
J2011 (J09)
17:00 - 18:00
1/3-del: G2012 (G8)
1/3-del: J2012 (J8)
1/3-del: G2013-14 (G6-7)
16:00 - 18:00
J2006 (J14)
17:00 - 18:00
G2011 (G09)
17:00 – 18:00
G2008+09+10 (G11+12)
17:00 – 18:00
2/3-del: J2010 (J10)
1/3-del: J2013-14 (J6-7)
18:00 - 19:30
SIBK Yngres avd.
18:00 - 19:00
J2010 (J10)
18:00 - 19:30
SIBK Yngres avd.
18:00 - 19:00
2/3-del: J2011 (J9)
1/3-del: G2011 (G9)
18:00 - 19:30
1/2-del: LEDIG
1/2-del: SIBK Damer
19:00 - 20:00
VAS
19:00 – 21:00
J2007 (J13)
19:00 - 20:00
J2008+09 (J11+12)
19:30 - 20:30
SIBK Damer
19:00 - 20:00
J2008+09 (J12)
19:30 - 22.00
LEDIG
20:30 - 22:00
Kvinner
20:00 - 22:00
J2004+05 (J16)
20:30 - 22:00
SIBK Herrer
20:00 - 22.00
J2001+02+03 (Junior J20)
20:00 - 21.30
SIBK Herrer

Treningstider fra og med mandag 5.10: opprinnelige GREVLINGEN FLERBRUKSHALL vest, son

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
08:00 – 11:00
KAMPER IFT BANEDAGBOK
08:00 – 10:00
LEDIG
13:20 - 14:50
Grevlingen Valgfag
13:20 - 14:50
Grevlingen Valgfag
14:00 - 15:00
Kasper transittmottak
12:00 - 19:00
DIV ARR.
10:00 - 18:00
Soon Cheerleading
15:00 - 17:00
LEDIG
15:00 - 17:00
LEDIG
15:00 - 17:00
LEDIG
15:00 - 16:00
SFO Son
15:00 - 16:00
SFO Son
16:00 - 17:00
LEDIG
16:00 - 17:00
LEDIG
17:00 - 19:00
BAS
17:00 – 21:30
Soon Cheerleading
17:00 - 21:00
Soon Cheerleading
17:00 – 22:00
Soon Cheerleading
17:00 - 18:00
LEDIG
18:00 - 20:00
1/3-del: Arne Ivers
2/3-del: LEDIG
18:00 - 22:00
LEDIG
19:00 - 22:00
Soon Cheerleading
20:00 - 22.00
LEDIG
19:00 - 22:00
LEDIG
21:00 - 22:00
Son HK K6 Kamper